Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: never
bn: কখনোই নয়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: @time ago
bn: @time সময় আগে

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়
