Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ
