Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: never
bs: nikad

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: @time ago
bs: prije @time

en: Blocked
bs: Blokiran
