Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: never
ca: mai

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Active
ca: Actiu

en: Roles
ca: Rols

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Switch
ca: Canvia

en: @time ago
ca: fa @time

en: Blocked
ca: Bloquejat
