Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: never
cs: nikdy

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: Roles
cs: Role

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Blocked
cs: Zablokován
