Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: never
da: aldrig

en: Mail
da: E-mail

en: User
da: Bruger

en: Active
da: Aktiv

en: Roles
da: Roller

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: Switch
da: Skift

en: @time ago
da: @time siden

en: Blocked
da: Blokeret
