Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: never
de: nie

en: Mail
de: E-Mail

en: User
de: Benutzer

en: Active
de: Aktiv

en: Roles
de: Rollen

en: Last access
de: Letzter Zugriff

en: Add user
de: Benutzer hinzufügen

en: Switch
de: Umschalten

en: @time ago
de: vor @time

en: Blocked
de: Gesperrt
