Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: never
el: ποτέ

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Active
el: Ενεργό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος
