Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: never
eo: neniam

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Roles
eo: Roloj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Blocked
eo: Blokita
