Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: never
es: nunca

en: Mail
es: Correo

en: User
es: Usuario

en: Active
es: Activo

en: Last access
es: Último acceso

en: Add user
es: Añadir usuario

en: Switch
es: Cambiar

en: @time ago
es: Hace @time

en: Blocked
es: Bloqueado
