Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: never
et: mitte kunagi

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Roles
et: Rollid

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Switch
et: Vaheta

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Blocked
et: Blokeeritud
