Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: never
eu: inoiz ez

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: @time ago
eu: duela @time

en: Blocked
eu: Blokeatuta
