Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: never
fil: hindi kailanman

en: Active
fil: Aktibo

en: Roles
fil: Mga papel

en: Add user
fil: Magdagdag nang tagagamit

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas

en: Blocked
fil: Hinadlangan
