Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: never
fr: jamais

en: Mail
fr: Courriel

en: User
fr: Utilisateur

en: Active
fr: Actif

en: Roles
fr: Rôles

en: Last access
fr: Dernier accès

en: Add user
fr: Ajouter un utilisateur

en: Switch
fr: Changer

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Blocked
fr: Bloqué
