Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: never
gl: nunca

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Active
gl: Activo

en: Last access
gl: Último acceso

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Switch
gl: Cambiar

en: @time ago
gl: fai @time

en: Blocked
gl: Bloqueado
