Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: never
he: אף פעם

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Roles
he: תפקידים

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Switch
he: החלפה

en: @time ago
he: לפני @time

en: Blocked
he: חסום
