Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: never
hi: कभी नहीं

en: Mail
hi: मेल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Active
hi: सक्रिय

en: Roles
hi: भूमिका

en: Last access
hi: अंतिम पहुंच

en: Add user
hi: सदस्य जोडें

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Blocked
hi: बंद
