Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: never
hu: soha

en: Mail
hu: Levél

en: User
hu: Felhasználó

en: Active
hu: Aktív

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Switch
hu: Váltás

en: @time ago
hu: @time

en: Blocked
hu: Zárolt
