Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: never
hy: երբեք

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Blocked
hy: Արգելափակված
