Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: never
id: tidak pernah

en: Mail
id: Email

en: User
id: Pengguna

en: Active
id: Aktif

en: Roles
id: Peran

en: Last access
id: Akses terakhir

en: Add user
id: Tambah pengguna

en: Switch
id: Alihkan

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Blocked
id: Diblokir

en: Log out (return)
id: Keluar (kembali)
