Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: never
ja: なし

en: Mail
ja: メール

en: User
ja: ユーザー

en: Active
ja: アクティブ

en: Roles
ja: 役割

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Switch
ja: 切り替え

en: @time ago
ja: @time 前

en: Blocked
ja: ブロック
