Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: never
jv: ora tau

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Roles
jv: Parāgā

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Blocked
jv: Ditolak
