Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: never
ka: არასდროს

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Roles
ka: როლები

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Switch
ka: გადართვა

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Blocked
ka: დაბლოკილი
