Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: never
kk: ешқашан

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Blocked
kk: Бұғатталған
