Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: never
km: កុំ​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់
