Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Switch
kn: ಸ್ವಿಚ್

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ
