Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: never
ku: هیچ کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Blocked
ku: بلۆککراوە
