Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: never
lt: niekada

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Switch
lt: Perjungti

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Blocked
lt: Užblokuotas
