Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: never
lv: nekad

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Roles
lv: Lomas

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Blocked
lv: Bloķēts
