Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: @time ago
mn: @time өмнө
