Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: never
mr: कधीच नाही

en: Mail
mr: ईमेल

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत
