Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: @time ago
my: @time အချိန်က
