Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: never
nl: nooit

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: Active
nl: Actief

en: Roles
nl: Rollen

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Switch
nl: Omschakelen

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Blocked
nl: Geblokkeerd
