Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: never
nn: aldri

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Blocked
nn: Blokkert
