Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: never
oc: pas jamai

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Active
oc: Actiu

en: Roles
oc: Ròtles

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Switch
oc: Cambiar

en: @time ago
oc: i a @time

en: Blocked
oc: Blocat
