Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ
