Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ
