Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: never
pl: nigdy

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Active
pl: Aktywne

en: Roles
pl: Role

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Switch
pl: Przełącz

en: @time ago
pl: @time temu

en: Blocked
pl: Zablokowany
