Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: never
fa: هرگز

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: فعال

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Blocked
fa: مسدود شده
