Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: never
ps: هيڅکله

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: @time ago
ps: @time مخکې
