Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: never
pt: nunca

en: Mail
pt: E-mail

en: User
pt: Usuário

en: Active
pt: Ativo

en: Roles
pt: Papéis

en: Last access
pt: Último acesso

en: Add user
pt: Adicionar usuário

en: Switch
pt: Trocar

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Administer subusers
pt: Administrar sub-usuários.

en: Allows a user to view subusers.
pt: Permitir um usuário ver sub-usuários.

en: Allows a user to edit subusers.
pt: Permitir um usuário editar sub-usuários.

en: Allows a user to delete subusers.
pt: Permitir um usuário apagar sub-usuários.

en: Allows a user to administer subusers.
pt: Permitir um usuário administrar sub usuários.

en: View subusers
pt: Ver sub usuários

en: Edit subusers
pt: Editar sub usuários

en: Delete subusers
pt: Apagar sub-usuários
