Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: never
ro: nicioadă

en: Mail
ro: E-mail

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: Roles
ro: Roluri

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Switch
ro: Comută

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Blocked
ro: Blocat
