Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: never
ru: никогда

en: Mail
ru: Почта

en: User
ru: Пользователь

en: Active
ru: Активно

en: Roles
ru: Роли

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Switch
ru: Переключить

en: @time ago
ru: @time назад

en: Blocked
ru: Заблокировано
