Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji
