Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: never
sk: nikdy

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Switch
sk: Prepnúť

en: @time ago
sk: pred @time

en: Blocked
sk: Blokovaný
