Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: never
sl: nikoli

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Blocked
sl: Blokiran
