Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: never
sq: asnjëherë

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Blocked
sq: Bllokuar
