Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: never
sr: никада

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: @time ago
sr: Пре @time
