Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: never
sv: aldrig

en: Mail
sv: E-post

en: User
sv: Användare

en: Active
sv: Aktiv

en: Roles
sv: Roller

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: Switch
sv: Byt

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Blocked
sv: Spärrad
