Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: never
ta: ஒருபோதுமில்லை

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: @time ago
ta: @time இக்கு முன்னர்
